Jubiler Lisiewski

Jubiler Lisiewski – ponad 30 lat tradycji

Jubiler Lisiewski Group to rodzinna firma, która już od ponad 30 lat dostarcza swoim klientom najwyższej jakości wyroby jubilerskie, sprzedając je online – poprzez sklep jubilerski online – oraz w swoich dwóch salonach: w Warszawie i w Krakowie.

Najwyższej jakości biżuteria dla kobiet i mężczyzn

Od początku istnienia firmy, naszą misją i celem było zadowolenie klienta poprzez najwyższy możliwy poziom usług, połączony z konkurencyjnymi cenami i zawsze dołączanymi stosownymi certyfikatami potwierdzającymi legalność pochodzenia oraz wysoką jakość komponentów Twojej biżuterii.

Firma Jubilerska Lisiewski Group to tysiące wzorów najpopularniejszych elementów biżuterii, jakie sprzedaje się dziś na różne okazje i w różnych celach. Stawiamy na klasyczne wzornictwo oraz odważne – w tym także indywidualne i autorskie – projekty biżuterii z większości metali szlachetnych dostępnych na rynku.

Wykonujemy wyroby jubilerskie według następujących specyfikacji materiałów:

W naszym sklepie internetowym oraz w naszych sklepach stacjonarnych w Warszawie i Krakowie zamówisz i kupisz wszystkie najpopularniejsze typy biżuterii, wytworzone w naszej pracowni według tysięcy gotowych wzorów, w tym:

Serdecznie zapraszamy do odwiedzin naszego sklepu jubilerskiego online, a także zapoznania się z naszą szeroką ofertą biżuterii na przecenach i wyprzedaży. Oferujemy indywidualne podejście, pomoc w doborze, doradztwo i wsparcie po sprzedażowe. Jesteśmy do Twojej dyspozycji w każdej kwestii dotyczącej biżuterii, gdyż poza tym, że jest to nasza praca – to jest to też nasza pasja.